بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد جی اس ام باتری کاملا محفوظ می باشد

جی اس ام باتری باتری موبایل باتری سامسونگ (Samsung Galaxy A320 A3 (2017
باتری سامسونگ (Samsung Galaxy A320 A3 (2017

باتری سامسونگ (Samsung Galaxy A320 A3 (2017

Samsung Galaxy A320 A3 (2017) Batteryسامسونگ
نام برند : سامسونگ
+ موارد بیشتر

این گوشی دارای یک باتری با ظرفیت 2350mAh می باشد که برای صفحه نمایش 4.2 اینچی آن مناسب است. در واقع ظرفیت باتری این گوشی هم اندازه ی ظرفیت باتری مدل قبلی یعنی باتری گوشی سامسونگ (A3 (2016 است. سامسونگ ظرفیت باتری این گوشی را نسبت به مدل سال پیشین تغییری نداده ولی در عوض از موتور قوی تری استفاده می نماید به نحوی که تراشه ی 14 نانومتری Exynos 787 Octa این گوشی بسیار کارآمد است و عمر باتری را بهبود بخشیده است.
اگر با این گوشی مکالمه ی 3G داشته باشید، باتری آن نزدیک به 19 ساعت ماندگاری دارد که فوق العاده عالی می باشد. در واقع این زمان برای باتری 2350mAh واقعا خوب می باشد.
زمان وب گردی با این گوشی حدود 15 ساعت و 30 دقیقه می باشد که واقعا عالی است. مثلا باتری گوشی (A5 (2017 که از باتری این گوشی بزرگتر می باشد (3000mAh) حدود دارای یک ساعت وبگردی کمتری می باشد. بنابراین اگر با گوشی تان زیاد وب گردی می نمایید، احتمالا باتری این گوشی انتظارات شما را برآورده می کند.
اگر طرفدار فیلم و ویدئو دیدن می باشید باید بگوییم که باتری این گوشی در این زمینه تا 16 ساعت و 35 دقیقه ماندگاری دارد که عملکرد عالی می باشد. مثلا زمان ویدئو دیدن با گوشی گلکسی (A5 (2017 حدود 15 دقیقه کمتر می باشد.
از نظر زمان دوام گوشی در حالت Standby نیز این گوشی در دو حالت روشن و خاموش بودن قابلیت Always-On دارای عملکرد خوبی می باشد. پایداری کلی این گوشی حدود 93 ساعت می باشد که اگر حالت Always-On را روشن نماییم این زمان به 61 ساعت نیز خواهد رسید. در واقع این زمان بدین معنا می باشد که اگر شما گوشی تان را یک بار شارژ نمایید و روزانه یک ساعت با آن فیلم تماشا کنید، مکالمه داشته باشید و وب گردی نمایید و در بقیه ساعات آن را در حالت Standby قرار دهید، آنگاه باتری گوشی حدود 4 روز ماندگاری خواهد داشت که واقعا خارق العاده می باشد. برای مقایسه، پایداری باتری گوشی گلکسی S7 در دو حالت به ترتیب 80 و 49 ساعت می باشد.


هم چنین ما تست باتری را تحت شرایط دیگر نیز بررسی کردیم. در این تست، نور صفحه نمایش گوشی روی 200nits تنظیم کردیم که نور کافی برای استفاده از گوشی در خانه است. پس از انجام دادن تست عمر باتری در این شرایط مشاهده نمودیم که باتری این گوشی حدود 11 ساعت و 4 دقیقه ماندگاری دارد که عمر عالی به شمار می رود. در واقع عمر باتری این گوشی نسبت به مدل (A3 (2016 حدود 1 ساعت بیشتر می باشد که پیشرفت قابل ملاحظه ای می باشد. عمر باتری این گوشی در این تست حتی از عمر باتری گوشی های گلکسی A5 (2016)، S7 و (J5 (2017 نیز بهتر می باشد. نتایج حاصل از این تست را در شکل زیر مشاهده می نمایید.


یکی دیگر از پارامترهایی که در مورد باتری ها مهم می باشد مدت زمان شارژ شدن آنها است. همان گونه که مشاهده می کنید زمان شارژ شدن باتری (A3 (2017 حدود 112 دقیقه می باشد که تقریبا زیاد است. زمان فول شارژ شدن باتری این گوشی مشابه باتری گوشی سال پیش می باشد. زمان فول شارژ شدن باتری این گوشی در مقایسه با گوشی های اشاره شده را در شکل زیر مشاهده می نمایید.


در کل باتری این گوشی با توجه به ظرفیت آن و صفحه نمایشی که دارد عملکرد خوبی ارائه داده است و انتظارات را برآورده می نماید.

کیفیت

کیفیت اصلی(ORG)

مشخصات فنی

برند

SAMSUNG

برخی گوشی های سازگار
ولتاژ 3.8 ولت
نوع LI-ION
ظرفیت باتری

2350mAh

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید