بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد جی اس ام باتری کاملا محفوظ می باشد

آموزش ایفون

اگه شما هم از کاربران محصولات اپل هستید در مواقعی مثل فروختن گوشی قدیمی خود احتیاج پیدا می کنید که تمامی اطلاعات شخصی خودتون از روی گوشی پاک کنیدو یا در بعضی از مواقع که گوشی شما هنگ می کند یا اصطلاحا فریز می شود احتیاج به ریست فکتوری یا بر گشت به حالت کارخانه پیدا می کنیدبرای این منظور با ما همراه باشید با آموزش کامل ریست فکتوری محصولات اپل.

تهیه بک آپ یا نسخه پشتیبان  علاوه بر حفاظت از این اطلاعات می توانید در زمان خرید  دستگاه تازه  این اطلاعات را  به راحتی به ایفون یا ایپد و یا ایپاد  خود انتقال دهید, اگر چه از راه های مختلفی می توان از اطلاعات درون گوشی آیفون و یا تبلت خود  بکاپ و یا همان نسخه پشتیبان  تهیه نمود اما پیشنهاد  ما به شما این است   مطابق دستورالعمل های ارائه شده توسط خود کمپانی اپل عمل کنید چون  در بعضی مواقع ارزش این اطلاعات بسیار بالا ست و با از دست دادن آن  شاید نشود دوباره بدست آورد پس با ما همراه باشید. 

اگر چه کمپانی اپل در ساخت آی پد ها و گوشی های آیفون خود به کیفیت توجه ویژه ای نموده  اما با این حال این موضوع نیز به طور کامل این محصولات را از مشکلات دور نگرده است و نمی توان انتظار داشت که هیچ گاه عملکرد این دستگاه ها دچار مشکل نگردد. این محصولات نیز مانند هر موبایل هوشمند دیگری ممکن بوده دچار مشکلاتی نظیر هنگ کردن، فریز شدن و... بگردند. واقعیت آن است که هیچ گوشی هوشمندی را نمی توان به طور صد در صد در برابر مشکلات ایمن نمود. از این رو بهتر بوده راهی را برای مقابله با این مشکلات یافته تا در صورت بروز مشکل عملکرد مناسبی را از خود نشان دهیم و گوشی را به شکلی صحیح  ری استارت نماییم پس با ما همراه باشید.   

با رشد روز افزون انواع  نرم افزارها که بر روی گوشی های هوشمند نصب شده اندو همه این ها  وابستگی ما  را  به موبایل و تبلت ها برای انجام کار های مثل بازی کردن گیم ها گوش دادن به موسیقی وب گردی واعتیاد به شبکه های اجتماعی بسیار بالا برده اند ، و همین باعث  استفاده بیش از حد از گوشی های هوشمند در طول روز میشود که کاهش عمر باطری را به همراه دارد. ما روش هایی را به شما آموزش می دهیم که به راحتی باعث کاهش مصرف باتری شده و همین امر عمر باتری ایفون شما را افزایش می دهد با ما همراه باشید

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید