بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد جی اس ام باتری کاملا محفوظ می باشد

جی اس ام باتری باتری موبایل باتری اچ تی سی HTC Desire 630 - B2PST100
باتری اچ تی سی HTC Desire 630 - B2PST100

باتری اچ تی سی HTC Desire 630 - B2PST100

HTC Desire 630 - B2PST100 Batteryاچ تی سی
نام برند : اچ تی سی
+ موارد بیشتر

گوشی Desire 630 اچ تی سی دارای باتری جدا شدنی Li-ion با ظرفیت 2200mAh می باشد که باید صفحه نمایش 5.0 اینچ گوشی را تغذیه نماید. این گوشی در سال 2016 به بازار عرضه شد و به نظر می آید ظرفیت باتری آن برای تغذیه ی نمایشگر گوشی کافی است مشخصات این گوشی مشابه HTC Desire 530 می باشد. همزمان با این گوشی سامسونگ از پرچمدار خود یعنی گلکسی S7 رونمایی نمود که نمایشگر 5.1 اینچ و باتری 3000mAh دارد. هم چنین اپل از گوشی آیفون 7 خود رونمایی نمود که نمایشگر 4.7 اینچ و باتری 1960mAh دارد. ما تست های رایج باتری را روی این گوشی بررسی کردیم که نتایج زیر بدست آمد.
اگر با این گوشی مکالمه ی 3G داشته باشید، باتری آن نزدیک به 16 ساعت ماندگاری دارد که زمان خوبی می باشد. این زمان 2 ساعت بیشتر از زمان مکالمه ی 3G با گوشی Desire 530 می باشد. مثلا این زمان برای باتری گوشی گلکسی S6 سامسونگ حدود 17 ساعت می باشد. زمان مکالمه ی 3G باتری گوشی آیفون 7 نیز حدود 14 ساعت است. بنابراین زمان مکالمه ی 3G این گوشی هم ردیف گوشی های پرچمدار سامسونگ و اپل است.
اگر گوشی تان را در حالت Standby قرار دهید، باتری آن بیشتر از 32 روز ماندگاری خواهد داشت که زمان خیلی خوبی می باشد. در واقع متوسط زمان Standby گوشی ها حدود 24 روز در می باشد و کمتر گوشی را می شناسیم که بتواند بیشتر از 30 روز در حالت Standby ماندگاری داشته باشد. این زمان حدود 3 روز بیشتر از زمان Standby باتری گوشی Desire 530 می باشد. برای مقایسه، این زمان برای باتری گوشی آیفون 7 حدود 10 روز می باشد. بنابراین گوشی فوق از این نظر دارای عملکرد قابل قبولی می باشد.
اگر از کاربرانی می باشید که با گوشی زیاد آهنگ گوش می کنید باید بدانید که باتری گوشی فوق در این زمینه حدود 43 ساعت ماندگاری خواهد داشت که زمان نسبتا خوبی می باشد ولی تقریبا نصف زمان موزیک گوش دادن با گوشی Desire 530 است. برای مقایسه، این زمان برای گوشی گلکسی S6 و آیفون 7 به ترتیب 49 و 40 ساعت است. بنابراین گوشی فوق برای گوش دادن به موسیقی خوب می باشد.
اگر تمایل دارید با این گوشی وبگردی نمایید، باتری آن حدود 7 ساعت ماندگاری دارد. البته این زمان در مورد استفاده از اینترنت وای فای صدق می نماید و اگر از اینترنت داده ی گوشی استفاده نمایید زمان وبگردی گوشی اندکی پایین است. این زمان برای گوشی گلکسی S6 حدود 12 ساعت می باشد. بنابراین گوشی فوق در زمینه ی وبگردی دارای عملکرد خیلی خوبی نمی باشد و به نظر می آید انتظارات کاربران را برآورده نمی کند.
از نظر پایداری کلی نیز باتری گوشی فوق حدود 68 ساعت ماندگاری دارد که زمان خوبی است. در واقع این زمان بدین معناست که اگر شما گوشی تان را یک بار شارژ نمایید و روزانه یک ساعت با آن فیلم تماشا کنید، مکالمه داشته باشبد و وب گردی نمایید و در بقیه ساعات آن را در حالت Standby قرار دهید، آنگاه باتری گوشی حدود 3 روز ماندگاری خواهد داشت. البته این الگوی مصرف به عنوان الگوی استاندارد شناخته شده است و معمولا گوشی ها کمتر از این زمان ماندگاری دارد چون کاربران با آنها بیشتر کار می نمایند. برای مثال دوام باتری گوشی های گلکسی S6 و آیفون 7 به ترتیب حدود 73 و 61 ساعت می باشد.
هم چنین ما تست باتری را تحت شرایط دیگر نیز بررسی کردیم. در این تست، نور صفحه نمایش گوشی روی 200nits تنظیم کردیم که نور کافی برای استفاده از گوشی در خانه است. پس از انجام دادن تست عمر باتری در این شرایط مشاهده نمودیم که باتری این گوشی حدود 7 ساعت ماندگاری دارد که عمر خوبی به شمار می رود. برای مقایسه، باتری گوشی گلکسی S8 تحت این شرایط حدود 8 ساعت و 22 دقیقه ماندگاری دارد.
یکی دیگر از تست هایی که بر روی باتری گوشی ها بررسی شد مدت زمان فول شارژ شدن آنها می باشد که خوش بختانه باتری گوشی فوق عملکرد نسبتا خوبی در این زمینه ارائه داده است و در کمتر از 2 ساعت فول شارژ شده است.
در کل باتری این گوشی با توجه به ظرفیت آن و صفحه نمایشی که دارد عملکرد نسبتا خوبی ارائه داده است. بالا بودن زمان Stansby، مکالمه ی 3G و موزیک گوش دادن این گوشی از محاسن باتری آن به حساب می آید. پایین بودن زمان وبگردی با این گوشی نیز جزء معایب آن می باشد.

کیفیت

کیفیت اصلی(ORG)

مشخصات فنی

برند

HTC

برخی گوشی های سازگار
ولتاژ
نوع LI-ION
ظرفیت باتری

2200mAh

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید