بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد جی اس ام باتری کاملا محفوظ می باشد

جی اس ام باتری باتری موبایل باتری اچ تی سی HTC Droid Incredible
باتری اچ تی سی HTC Droid Incredible

باتری اچ تی سی HTC Droid Incredible

HTC Droid Incredible Batteryاچ تی سی
نام برند : اچ تی سی
+ موارد بیشتر

گوشی Droid Incredible اچ تی سی دارای باتری جدا شدنی Li-ion با ظرفیت 1300 میلی آمپر ساعت می باشد که باید نمایشگر 3.7 اینچ گوشی را تغذیه نماید. این گوشی در سال 2010 به بازار عرضه شد و به نظر می آید ظرفیت باتری آن برای تغذیه ی نمایشگر کوچک گوشی کافی می باشد. برای مثال گوشی آیفون 4 که در سال 2010 به بازار عرضه شد دارای نمایشگر 3.5 اینچ و باتری 1420 میلی آمپر ساعت می باشد. گوشی گلکسی SII سامسونگ نیز دارای نمایشگر 4.3 اینچ و باتری 1650 میلی آمپر ساعت است. گوشی BlackBery Bold 9780 که در سال 2010 به بازار عرضه شد نیز دارای نمایشگر 2.4 اینچ و باتری 1500 میلی آمپر ساعت است. ما تست های رایج باتری را روی این گوشی بررسی کردیم که نتایج زیر بدست آمد.
اگر با این گوشی مکالمه ی 3G داشته باشید، باتری آن کمتر از 6 ساعت ماندگاری دارد که زمان کمی می باشد. مثلا این زمان برای باتری گوشی گلکسی S2 حدود 9 ساعت می باشد. زمان مکالمه ی 3G گوشی های آیفون 4 و Aspen سونی اریکسون نیز بیشتر از 7 ساعت است. بنابراین زمان مکالمه ی گوشی فوق نسبتا پایین می باشد و انتظارات را برآورده نمی نماید.
اگر گوشی تان را در حالی که به شبکه ی تلفن 3G وصل می باشد در حالت Standby قرار دهید، باتری آن تا 7 روز ماندگاری خواهد داشت که زمان کمی می باشد. مثلا این زمان برای گوشی آیفون 4 حدود 12 روز می باشد. باتری سامسونگ SII نیز حدود 25 روز در حالت Standby ماندگاری دارد که نسبت به گوشی فوق به مراتب بهتر می باشد.
اگر طرفدار فیلم و ویدئو دیدن می باشید باید بگوییم که باتری این گوشی دارای عملکرد خوبی نمی باشد و نمایشگر کوچک آن نیز مزید بر علت است تا با آن فیلم تماشا نداشته باشید.
اگر اهل موزیک گوش دادن می باشید نیز باید بگوییم که با این گوشی می توانید حدود 40 ساعت (حدود 1.5 شبانه روز) موسیقی گوش کنید که زمان قابل قبولی می باشد. مثلا با گوشی Aspen سونی اریکسون می توانید 12 ساعت موزیک گوش کنید. این زمان برای گوشی آیفون 4 نیز حدود 40 ساعت است.
از نظر پایداری کلی نیز باتری گوشی فوق حدود 40 ساعت ماندگاری دارد که زمان نسبتا کمی است ولی برای گوشی با این مشخصات خوب می باشد. در واقع این زمان بدین معناست که اگر شما گوشی تان را یک بار شارژ نمایید و روزانه یک ساعت با آن فیلم تماشا کنید، مکالمه داشته باشید و وب گردی نمایید و در بقیه ساعات آن را در حالت Standby قرار دهید، آنگاه باتری گوشی حدود 2 روز ماندگاری خواهد داشت. البته این الگوی مصرف به عنوان الگوی استاندارد شناخته شده است و معمولا گوشی ها کمتر از این زمان ماندگاری دارد چون کاربران با آنها بیشتر کار می نماید. برای مقایسه، دوام باتری گوشی گلکسی S6 حدود 73 ساعت می باشد.
هم چنین ما تست باتری را تحت شرایط دیگر نیز بررسی کردیم. در این تست، نور صفحه نمایش گوشی روی 200nits تنظیم کردیم که نور کافی برای استفاده از گوشی در خانه است. پس از انجام دادن تست عمر باتری در این شرایط مشاهده نمودیم که باتری این گوشی حدود 4 ساعت ماندگاری دارد که عمر نسبتا کمی به شمار می رود.
در کل باتری این گوشی با توجه به ظرفیت آن و صفحه نمایشی که دارد عملکرد نسبتا متوسطی ارائه داده است و انتظار می رود بین 4 تا 12 ساعت ماندگاری داشته باشد.

کیفیت

کیفیت

مشخصات فنی

برند

HTC

برخی گوشی های سازگار
ولتاژ
نوع
ظرفیت باتری

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید