بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد جی اس ام باتری کاملا محفوظ می باشد

جی اس ام باتری باتری موبایل باتری اچ تی سی HTC HD2 - BB81100
باتری اچ تی سی HTC HD2 - BB81100

باتری اچ تی سی HTC HD2 - BB81100

HTC HD2 - BB81100 Batteryاچ تی سی
نام برند : اچ تی سی
+ موارد بیشتر

گوشی HD 2 اچ تی سی دارای باتری جدا شدنی Li-ion با ظرفیت 1230 میلی آمپر ساعت می باشد که باید صفحه نمایش 4.3 اینچ گوشی را تغذیه نماید. این گوشی در سال 2009 به بازار عرضه شد و به نظر می آید ظرفیت باتری آن برای تغذیه ی نمایشگر کوچک گوشی کافی نیست. بعنوان مثال گوشی آیفون 4 که در سال 2010 به بازار عرضه شد دارای نمایشگر 3.5 اینچ و باتری 1420 میلی آمپر ساعت می باشد. گوشی گلکسی SIII mini سامسونگ نیز دارای نمایشگر 4.0 اینچ و باتری 1500 میلی آمپر ساعت است. گوشی HTC HD mini که در سال 2010 به بازار عرضه شد نیز دارای صفحه نمایش 3.2 اینچ و باتری 1200 میلی آمپر ساعت است. ما تست های رایج باتری را روی این گوشی بررسی کردیم که نتایج زیر بدست آمد.
اگر با این گوشی مکالمه ی 3G داشته باشید، باتری آن حدود 5 ساعت و 30 دقیقه ماندگاری دارد که زمان کمی می باشد و حدود 1 ساعت و 15 دقیقه کمتر از زمان مکالمه ی 3G با گوشی HTC HD mini است. البته اگر از شبکه ی تلفن 3G استفاده نداشته باشید می توانید تا 6 ساعت و 30 دقیقه با این گوشی مکالمه داشته باشید. مثلا این زمان برای باتری گوشی گلکسی S3 mini حدود 7 ساعت و 10 دقیقه می باشد. زمان مکالمه ی 3G گوشی های آیفون 4 و Aspen سونی اریکسون نیز بیشتر از 7 ساعت است. بنابراین زمان مکالمه ی گوشی فوق نسبتا پایین می باشد.
اگر گوشی تان را در حالی که به شبکه ی تلفن 3G وصل باشد در حالت Standby قرار دهید، باتری آن تا 16 روز ماندگاری خواهد داشت که زمان متوسطی می باشد چرا که حدود 5 روز کمتر از این زمان برای گوشی HD mini است . البته اگر گوشی تان را در حالت عادی روی Standby قرار دهید به نحوی که به شبکه ی تلفن 3G وصل نیستید آنگاه باتری گوشی تان بیشتر از 20 روز ماندگاری خواهد داشت. برای مقایسه، این زمان برای گوشی آیفون 4 حدود 12 روز می باشد.باتری گوشی موبایل سامسونگ SIII mini نیز حدود 18 روز در حالت Standby ماندگاری دارد که نسبت به گوشی فوق اندکی بیشتر می باشد.
اگر طرفدار فیلم و ویدئو دیدن می باشید باید بگوییم که باتری این گوشی دارای عملکرد نسبتا خوبی است و شما می توانید تا 8 ساعت فیلم / ویدئو تماشا کنید. برای مقایسه، شما می توانید تا 10 ساعت و 30 دقیقه با باتری آیفون 5s فیلم یا ویدئو تماشا کنید. در ضمن زمان پخش ویدئوی گوشی HD mini نیز 8 ساعت است ولی نمایشگر آن به مراتب کوچکتر از گوشی فوق می باشد.
اگر اهل موزیک گوش دادن می باشید نیز باید بگوییم که با این گوشی می توانید حدود 12 ساعت موسیقی گوش کنید که زمان قابل قبولی نمی باشد. البته با گوشی Aspen سونی اریکسون نیز می توانید 12 ساعت موزیک گوش کنید ولی این زمان برای گوشی آیفون 4 حدود 40 ساعت است.
از نظر پایداری کلی نیز باتری گوشی فوق حدود 35 ساعت ماندگاری دارد که زمان کمی است. در واقع این زمان بدین معناست که اگر شما گوشی تان را یک بار شارژ نمایید و روزانه یک ساعت با آن فیلم تماشا کنید، مکالمه داشته باشید و وب گردی نمایید و در بقیه ساعات آن را در حالت Standby قرار دهید، آنگاه باتری گوشی کمتر از 2 روز ماندگاری دارد. البته این الگوی مصرف به عنوان الگوی استاندارد شناخته شده است و معمولا گوشی ها کمتر از این زمان ماندگاری دارد چون کاربران با آنها بیشتر کار می نماید. برای مقایسه، دوام باتری گوشی HD mini بیشتر از 40 ساعت می باشد.
هم چنین ما تست باتری را تحت شرایط دیگر نیز بررسی کردیم. در این تست، نور صفحه نمایش گوشی روی 200nits تنظیم کردیم که نور کافی برای استفاده از گوشی در خانه است. پس از انجام دادن تست عمر باتری در این شرایط مشاهده نمودیم که باتری این گوشی حدود 4 ساعت ماندگاری دارد که عمر نسبتا کمی به شمار می رود.
در کل باتری این گوشی با توجه به ظرفیت آن و صفحه نمایشی که دارد عملکرد متوسطی ارائه داده است و انتظار می رود بین 4 تا 12 ساعت ماندگاری دارد.

کیفیت

کیفیت اصلی(ORG)

مشخصات فنی

برند

HTC

برخی گوشی های سازگار
ولتاژ 3.7 ولت
نوع LI-ION
ظرفیت باتری

1230 میلی آمپر ساعت (mAh)

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید