بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد جی اس ام باتری کاملا محفوظ می باشد

جی اس ام باتری باتری موبایل باتری اچ تی سی HTC Legend G6 - BB00100
باتری اچ تی سی HTC Legend G6 - BB00100

باتری اچ تی سی HTC Legend G6 - BB00100

HTC Legend G6 - BB00100 Batteryاچ تی سی
نام برند : اچ تی سی
+ موارد بیشتر

گوشی Legend اچ تی سی دارای باتری جدا شدنی Li-ion با ظرفیت 1300 میلی آمپر ساعت می باشد که باید صفحه نمایش3.2 اینچ گوشی را تغذیه نماید. این گوشی در سال 2010 به بازار عرضه شد و به نظر می آید ظرفیت باتری آن برای تغذیه ی نمایشگر کوچک گوشی کافی است. ظرفیت باتری این گوشی 100 میلی آمپر ساعت بیشتر از باتری گوشی HTC HD mini است در حالی که هر دو گوشی 3.2 اینچ می باشد. برای مقایسه، گوشی آیفون 4 که در سال 2010 به بازار عرضه شد دارای نمایشگر 3.5 اینچ و باتری 1420 میلی آمپر ساعت می باشد. گوشی گلکسی SIII mini سامسونگ نیز دارای نمایشگر 4.0 اینچ و باتری 1500 میلی آمپر ساعت است. گوشی HTC Desire C که در سال 2012 به بازار عرضه شد نیز دارای نمایشگر 3.5 اینچ و باتری 1230 میلی آمپر ساعت است. ما تست های رایج باتری را روی این گوشی بررسی کردیم که نتایج زیر بدست آمد.
اگر با این گوشی مکالمه ی 3G داشته باشید، باتری آن حدود 7 ساعت و 30 دقیقه ماندگاری دارد که زمان کمی می باشد ولی حدود 45 دقیقه بیشتر از زمان مکالمه ی 3G گوشی HD mini است. البته اگر از شبکه ی تلفن 3G استفاده نداشته باشید می توانید تا 8 ساعت و 15 دقیقه مکالمه داشته باشید. مثلا این زمان برای باتری گوشی گلکسی S3 mini حدود 7 ساعت و 10 دقیقه می باشد. زمان مکالمه ی 3G گوشی های آیفون 4 و Aspen سونی اریکسون نیز بیشتر از 7 ساعت است. بنابراین زمان مکالمه ی گوشی فوق نسبتا متوسط می باشد ولی چیزی کمتر از گوشی های رقیب خود نیست.
اگر گوشی تان را در حالی که به شبکه ی تلفن 3G وصل نمایید در حالت Standby قرار دهید، باتری آن تا 23 روز ماندگاری دارد که زمان خوبی است و حدود 2 روز بیشتر از باتری گوشی اچ تی سی HD mini می باشد. مثلا این زمان برای گوشی آیفون 4 حدود 12 روز می باشد. باتری سامسونگ SIII mini نیز حدود 18 روز در حالت Standby ماندگاری دارد که نسبت به گوشی فوق اندکی پایین تر می باشد.
اگر طرفدار فیلم و ویدئو دیدن می باشید باید بگوییم که باتری این گوشی دارای عملکرد نسبتا خوبی می باشد و شما می توانید بیشتر از 8 ساعت فیلم / ویدئو تماشا کنید. برای مقایسه، شما می توانید تا 10 ساعت و 30 دقیقه با باتری آیفون 5sفیلم یا ویدئو تماشا کنید. البته نمایشگر کوچک گوشی مزید بر علت است تا با آن فیلم تماشا نکنید.
اگر اهل موزیک گوش دادن می باشید نیز باید بگوییم که با این گوشی می توانید حدود 15 ساعت موسیقی گوش کنید که زمان قابل قبولی نمی باشد. البته با گوشی Aspen سونی اریکسون نیز می توانید 12 ساعت موزیک گوش کنید ولی این زمان برای گوشی آیفون 4 حدود 40 ساعت است.
از نظر پایداری کلی نیز باتری گوشی فوق حدود 42 ساعت ماندگاری دارد که زمان نسبتا کمی است ولی برای گوشی با این مشخصات خوب می باشد. در واقع این زمان بدین معناست که اگر شما گوشی تان را یک بار شارژ نمایید و روزانه یک ساعت با آن فیلم تماشا کنید، مکالمه داشته باشید و وب گردی نمایید و در بقیه ساعات آن را در حالت Standby قرار دهید، آنگاه باتری گوشی حدود 2 روز ماندگاری خواهد داشت. البته این الگوی مصرف به عنوان الگوی استاندارد شناخته شده است و معمولا گوشی ها کمتر از این زمان ماندگاری دارد چون کاربران با آنها بیشتر کار می نمایند. برای مقایسه، دوام باتری گوشی آیفون 5s حدود 54 ساعت می باشد.
هم چنین ما تست باتری را تحت شرایط دیگر نیز بررسی کردیم. در این تست، نور صفحه نمایش گوشی روی 200nits تنظیم کردیم که نور کافی برای استفاده از گوشی در خانه است. پس از انجام دادن تست عمر باتری در این شرایط مشاهده نمودیم که باتری این گوشی حدود 4 ساعت و 15 دقیقه ماندگاری دارد که عمر نسبتا کمی به شمار می رود.
در کل باتری این گوشی با توجه به ظرفیت آن و صفحه نمایشی که دارا می باشد عملکرد نسبتا متوسطی ارائه می داده است و انتظار می رود بین 4 تا 12 ساعت ماندگاری داشته باشد. این نکته را در نظر گرفت که گوشی فوق در سال 2010 به بازار عرضه شده و باتری آن نسبت به این سال دارای عملکرد قابل قبولی می باشد.

کیفیت

کیفیت اصلی(ORG)

مشخصات فنی

برند

HTC

برخی گوشی های سازگار
ولتاژ 3.7 ولت
نوع LI-ION
ظرفیت باتری

1300 میلی آمپر ساعت (mAh)

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید