بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد جی اس ام باتری کاملا محفوظ می باشد

جی اس ام باتری باتری موبایل باتری اچ تی سی HTC E9S - E9S Dual Sim
باتری اچ تی سی HTC E9S - E9S Dual Sim

باتری اچ تی سی HTC E9S - E9S Dual Sim

HTC E9S - E9S Dual Sim Batteryاچ تی سی
نام برند : اچ تی سی
+ موارد بیشتر

گوشی One E9s Dual sim اچ تی سی دارای باتری جدا شدنی Li-ion با ظرفیت 2600mAh می باشد که باید صفحه نمایش 5.5 اینچ گوشی را تغذیه نماید. این گوشی در سال  به 2015 به بازار عرضه شد و به نظر می آید ظرفیت باتری آن برای تغذیه ی نمایشگر گوشی کافی است. ظرفیت باتری این گوشی 200mAh کمتر از باتری گوشی +One E9 می باشد در حالی که هر دو گوشی 5.5 اینچ می باشد. البته همزمان با این گوشی سامسونگ از گلکسی S6 رونمایی نمود که نمایشگر 5.1 اینچ و باتری 2550 mAh دارد. هم چنین اپل از گوشی آیفون 6Plus خود رونمایی نمود که نمایشگر 5.5 اینچ و باتری 2915mAh دارد. ما تست های رایج باتری را روی این گوشی بررسی کردیم که نتایج زیر بدست آمد.
اگر با این گوشی مکالمه ی 3G داشته باشید، باتری آن نزدیک به 13 ساعت ماندگاری دارد که زمان متوسطی می باشد. مثلا این زمان برای باتری گوشی آیفون 6Plus حدود 24 ساعت می باشد. گوشی گلکسی S6 سامسونگ نیز دارای زمان مکالمه ی 3G حدود 17 ساعت می باشد. این زمان برای گوشی HTC +One E9 نیز بیشتر از 14 ساعت می باشد.
اگر گوشی تان را در حالت Standby قرار دهید، باتری آن تا 22 روز ماندگاری خواهد داشت که زمان نسبتا خوبی می باشد. به طور مثال این زمان برای باتری گوشی Nokia 5.1 حدود 25 روز می باشد. باتری گوشی آیفون 6 Plus نیز حدود 16 روز در حالت Standby ماندگاری دارد.
اگر تمایل دارید با این گوشی وبگردی نمایید باتری آن حدود 10 ساعت ماندگاری دارد که زمان قابل قبولی می باشد. به طور مثال این زمان برای گوشی گلکسی S6 و آیفون 6Plus به ترتیب 11 و 9 ساعت است.
اگر از کاربرانی می باشید که با گوشی زیاد فیلم / ویدئو تماشا می کنید باید بدانید که باتری گوشی فوق در این زمینه تا 10 ساعت ماندگاری خواهد داشت که زمان نسبتا خوبی می باشد. برای مقایسه، این زمان برای گوشی گلکسی S6 حدود 12 ساعت است. زمان پخش ویدئوی گوشی آیفون 6Plus نیز حدود 11 ساعت است.
از نظر پایداری کلی نیز باتری گوشی فوق حدود 69 ساعت ماندگاری دارد که زمان نسبتا خوبی است. در واقع این زمان بدین معناست که اگر شما گوشی تان را یک بار شارژ نمایید و روزانه یک ساعت با آن فیلم تماشا کنید، مکالمه داشته باشید و وب گردی نمایید و در بقیه ساعات آن را در حالت Standby قرار دهید، آنگاه باتری گوشی حدود 3 روز ماندگاری خواهد داشت. البته این الگوی مصرف به عنوان الگوی استاندارد شناخته شده است و معمولا گوشی ها کمتر از این زمان ماندگاری دارند چون کاربران با آنها بیشتر کار می نمایند. بعنوان مثال دوام باتری گوشی های گلکسی S6 و آیفون 6 Plus به ترتیب حدود 72 و 79 ساعت می باشد. این نکته را نیز باید مد نظر گرفت که پایداری باتری این گوشی نسبت به باتری گوشی Redmi Note 4 یا باتری گوشی گلکسی J7 2017 که بالای 100 ساعت ماندگاری دارد قابل مقایسه نمی باشد.
هم چنین ما تست باتری را تحت شرایط دیگر نیز بررسی کردیم. در این تست، نور صفحه نمایش گوشی روی 200nits تنظیم کردیم که نور کافی برای استفاده از گوشی در خانه است. پس از انجام دادن تست عمر باتری در این شرایط مشاهده نمودیم که باتری این گوشی حدود 7 ساعت و 20 دقیقه ماندگاری دارد که عمر نسبتا خوبی به شمار می رود.
در کل باتری این گوشی با توجه به ظرفیت آن و صفحه نمایشی که دارد عملکرد خوبی ارائه داده است و انتظارات را برآورده می نماید. جدا شدنی بودن باتری این گوشی جزء محاسن آن به حساب می آید.

کیفیت

کیفیت اصلی(ORG)

مشخصات فنی

برند

HTC

برخی گوشی های سازگار
ولتاژ
نوع LI-ION
ظرفیت باتری

2600mAh

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید