بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد جی اس ام باتری کاملا محفوظ می باشد

جی اس ام باتری باتری موبایل باتری هواوی G750-3X
پیشنهاد ویژه
00 : 00 : 00
باتری هواوی G750-3X

باتری هواوی G750-3X

Huawei Honor 3X Batteryهواوی
نام برند : هواوی
+ موارد بیشتر

 بررسی باتری Huawei Honor 3X G750 - HB476387RBC

 

گوشی Honor 3X G750 هوآوی دارای باتری جدا شدنی Li-Po با ظرفیت 3000mAh می باشد که باید نمایشگر 5.5 اینچ گوشی را تغذیه می کند. این گوشی در سال 2013 به بازار عرضه شد و به نظر می آید ظرفیت باتری آن برای تغذیه ی نمایشگر گوشی کافی است. ظرفیت باتری این گوشی 400mAh بیشتر از باتری گوشی HTC One E9s می باشد در حالی که هر دو گوشی 5.5 اینچ است. همزمان با این گوشی سامسونگ از گلکسی S4 رونمایی کرد که نمایشگر 5.0 اینچ و باتری 260mAh دارد.

اگر تصمیم به تعویض باتری گوشی خود دارید به این دلیل که شارژ خوب نگه نمی دارد و یا حتی ممکن هست باتری شما باد کرده باشد باید توجه داشته باشید باتری بخش مصرفی هر گوشی موبایل می با شد و عمر مشخصی دارد فقط نکته مهم که باید توجه داشته باشید در هنگام تعویض باتری با خرید باتری هواوی اصلی که این نوع باتری ها علاوه بر عمر طولانی تر حافظ سلامت گوشی شما هم خواهند بود و باتعویض باتری دوباره می توانید از گوشی خود لذت ببرید

اپل نیز از گوشی آیفون 6Plus خود در سال 2015 رونمایی کرد که نمایشگر 5.5 اینچ و باتری 2915mAh دارد ما تست های رایج باتری را روی این گوشی انجام دادیم که نتایج زیر بدست آمد.
اگر با این گوشی مکالمه ی 3G داشته باشید، باتری آن نزدیک به 20 ساعت ماندگاری دارد که زمان خوبی می باشد. به طور مثال این زمان برای  باتری گوشی آیفون 6Plus حدود 24 ساعت می باشد. گوشی گلکسی S4 سامسونگ نیز دارای زمان مکالمه ی 3G حدود 17 ساعت می باشد. این زمان برای گوشی +HTC One E9 نیز بیشتر از 14 ساعت می باشد.
اگر گوشی خود را در حالت Standby قرار دهید، باتری آن تا 18 روز ماندگاری خواهد داشت که زمان خیلی خوبی می باشد. به طور مثال این زمان برای  باتری گوشی گلکسی S4 حدود 14 روز می باشد. باتری گوشی آیفون 6Plus نیز حدود 16 روز در حالت Standby ماندگاری دارد.


اگر تمایل دارید با این گوشی وبگردی نمایید باتری آن حدود 10 ساعت ماندگاری دارد که زمان قابل قبولی می باشد. به طور مثال این زمان برای گوشی گلکسی S6 و آیفون 6Plus به ترتیب 11 و 9 ساعت است.

گر از کاربرانی می باشید که با گوشی زیاد فیلم می بینید باید توجه داشته باشید که باتری گوشی فوق در این زمینه تا 13 ساعت ماندگاری خواهد داشت که زمان نسبتا خوبی می باشد. برای قیاس، این زمان برای گوشی گلکسی S4 حدود 12 ساعت است. زمان پخش ویدئوی گوشی آیفون 6Plus نیز حدود 11 ساعت است.


از نظر پایداری کلی نیز باتری گوشی فوق حدود 76 ساعت ماندگاری دارد که زمان نسبتا خوبی است. در واقع این زمان به این معناست که اگر شما گوشی خود را یک بار شارژ نمایید و روزانه یک ساعت با آن فیلم ببینید، مکالمه کنید و وب گردی نمایید و در بقیه ساعات آن را در حالت Standby قرار دهید، آنگاه باتری گوشی حدود 3 روز ماندگاری خواهد داشت. البته این الگوی مصرف به عنوان الگوی استاندارد شناخته شده و معمولا گوشی ها کمتر از این زمان ماندگاری دارد چون کاربران با آنها بیشتر کار انجام می دهند. بطور مثال دوام باتری گوشی آیفون 6Plus حدود 79 ساعت می باشد. این نکته را نیز باید در نظر داشت که پایداری باتری این گوشی نسبت به باتری گوشی گلکسی J7 2017 که بالای 100 ساعت ماندگاری دارد قابل مقایسه نمی باشد.


هم چنین ما تست باتری در شرایط دیگر نیز انجام دادیم. در این تست، نور صفحه نمایش گوشی روی 200nits تنظیم می شود که نور کافی برای استفاده از گوشی در خانه است. پس از انجام دادن تست عمر باتری در این شرایط مشاهده کردیم که باتری این گوشی حدود 8 ساعت ماندگاری داشت که عمر خوبی به حساب آمد.


در کل باتری این گوشی با توجه به ظرفیت آن و صفحه نمایشی که دارد عملکرد خوبی را برای کاربران ارائه داده است و انتظارات کاربران را برآورده می کند. جدا شدنی بودن باتری این گوشی جزء امتیازات آن به شمار می رود.

کیفیت

کیفیت اصلی(ORG)

مشخصات فنی

برند

Huawei Honor

برخی گوشی های سازگار

Huawei Honor 3X

ولتاژ 3.8 ولت
نوع LI-ION
ظرفیت باتری

3000mAh

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید