بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد جی اس ام باتری کاملا محفوظ می باشد

جی اس ام باتری باتری موبایل باتری لنوو Lenovo A330E - BL239
باتری لنوو Lenovo A330E - BL239

باتری لنوو Lenovo A330E - BL239

Lenovo A330E - BL239 Batteryلنوو
نام برند : لنوو
+ موارد بیشتر

گوشی A330E Lenovo که در سال 2014  به بازار عرضه شد دارای باتری جدا شدنی Li-ion با ظرفیت 2000mAh  می باشد که باید نمایشگر 5.0 اینچ گوشی را تغذیه نمایید. ظرفیت باتری این گوشی 500mAh کمتر از گوشی 5.0 اینچ A399 می باشد. به نظر می آید ظرفیت باتری این گوشی برای تغذیه ی نمایشگر آن کافی نیست. البته همزمان با این گوشی سامسونگ از گلکسی S5 خود رونمایی نمود که نمایشگر 5.1 اینچ و باتری 2800mAh دارد. هم چنین اپل از گوشی آیفون 6 رونمایی نمود که نمایشگر 4.7 اینچ و باتری 1810mAh دارد. ما تست های رایج باتری را روی این گوشی بررسی کردیم که نتایج زیر بدست آمد.
اگر گوشی تان را با شبکه ی تلفن 3G در حالت Standby بگذارید باتری آن حدود 9 روز ماندگاری دارد که زمان نسبتا کمی است. البته اگر با شبکه ی 2G آن را در حالت Standby بگذارید حدود 10 روز ماندگاری دارد. این زمان نسبت به باتری گوشی های جدید که بیشتر از 25 روز ماندگاری دارد قابل مقایسه نمی باشد ولی نسبت به سال 2014 زمان قابل قبولی می باشد. برای مثال باتری سامسونگ گلکسی S5 و باتری ایفون 6 به ترتیب 16 و 11 ساعت در حالت Standby ماندگاری دارد.
اگر با این گوشی مکالمه ی 3G داشته باشید باتری آن حدود 10 ساعت ماندگاری دراد که زمان نسبتا متوسطی می باشد. البته اگر این مکالمه را در حالت عادی داشته باشید و از شبکه ی تلفن 3G استفاده نداشته باشید مسلما زمان بیشتری (تا 14 ساعت) می توانید صحبت نمایید. برای مقایسه این زمان برای گوشی گلکسی S6 حدود 17 ساعت می باشد. هم چنین زمان مکالمه ی 3G باتری ایفون 6S حدود 14 ساعت می باشد.
اگر تمایل دارید با این گوشی وبگردی نمایید باتری آن حدود 8 ساعت ماندگاری دارد که زمان متوسطی می باشد. مثلا این زمان برای گوشی گلکسی S6 و آیفون 6Plus به ترتیب 11 و 9 ساعت است.
اگر از کاربرانی می باشید که با گوشی زیاد فیلم / ویدئو تماشا می کنید باید بدانید که باتری گوشی فوق در این زمینه حدود 8 ساعت ماندگاری خواهد داشت که زمان نسبتا خوبی می باشد. برای مقایسه، این زمان برای گوشی گلکسی S6 حدود 12 ساعت است. زمان پخش ویدئوی گوشی آیفون X نیز حدود 12 ساعت است.
از نظر پایداری کلی نیز باتری گوشی فوق حدود 57 ساعت ماندگاری دارد که زمان متوسطی اسست. در واقع این زمان بدین معناست که اگر شما گوشی تان را یک بار شارژ نمایید و روزانه یک ساعت با آن فیلم تماشا کنید، مکالمه داشته باشید و وب گردی نمایید و در بقیه ساعات آن را در حالت Standby قرار دهید، آنگاه باتری گوشی بیشتر از 2 روز ماندگاری خواهد داشت. البته این الگوی مصرف به عنوان الگوی استاندارد شناخته شده است و معمولا گوشی ها کمتر از این زمان ماندگاری دارد چون کاربران با آنها بیشتر کار می نمایند. برای مثال دوام باتری ایفون 6 حدود 61 ساعت می باشد. این زمان برای گوشی گلکسی S5 نیز حدود 76 ساعت است.
هم چنین ما تست باتری را تحت شرایط دیگر نیز بررسی کردیم. در این تست، نور صفحه نمایش گوشی روی 200nits تنظیم کردیم که نور کافی برای استفاده از گوشی در خانه است. پس از انجام دادن تست عمر باتری در این شرایط مشاهده نمودیم که باتری این گوشی بیشتر از 5 ساعت و 45 دقیقه ماندگاری دارد که عمر نسبتا خوبی به شمار می آید. در کل باتری این گوشی با توجه به ظرفیت آن عملکرد متوسطی ارائه داده است و انتظارات را تا حدودی برآورده می نماید.

کیفیت

کیفیت اصلی(ORG)

مشخصات فنی

برند

Lenovo

برخی گوشی های سازگار
ولتاژ
نوع LI-ION
ظرفیت باتری

2000 میلی آمپرساعت

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید