بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد جی اس ام باتری کاملا محفوظ می باشد

جی اس ام باتری باتری موبایل باتری نوکیا Nokia 8 Sirocco
باتری نوکیا Nokia 8 Sirocco

باتری نوکیا Nokia 8 Sirocco

Nokia 8 Sirocco Batteryنوکیا
نام برند : نوکیا
+ موارد بیشتر

گوشی Nokia 8 Sirocco که در سال 2018 به بازار عرضه شد دارای باتری با ظرفیت 3260mAh می باشد که باید نمایشگر 5.5 اینچ گوشی را تغذیه نماید. در واقع ظرفیت باتری این گوشی نسبت به باتری 3090mAh گوشی Nokia 8 به مراتب بیشتر می باشد ولی نسبت به باتری 3800mAh گوشی Nokia 7 Plus کمتر است. ظرفیت باتری این گوشی نسبت به صفحه نمایش آن کافی به نظر می آید. ما تست های رایج باتری را روی این گوشی بررسی کردیم که نتایج زیر بدست آمد.
اگر با این گوشی مکالمه ی 3G داشته باشید، باتری آن نزدیک به 21 ساعت ماندگاری دارد که فوق العاده عالی می باشد. در واقع کمتر گوشی وجود دارد که باتری آن بیشتر از 20 ساعت مکالمه ی 3G را پشتیبانی می نماید. مثلا این زمان برای گوشی Nokia 7 Plus حدود 23 ساعت می باشد در حالی که ظرفیت باتری آن به مراتب بیشتر از گوشی فوق می باشد.
زمان وب گردی با این گوشی حدود 9 ساعت و 20 دقیقه است که نسبتا خوب است. مثلا باتری گوشی گلکسی (A7 (2017 که ظرفیتی معادل 3600mAh دارا می باشد حدود 4 ساعت وبگردی بیشتری دارا می باشد. در واقع زمان وبگردی این گوشی تقریبا مشابه زمان وبگردی با گوشی Nokia 8 می باشد.
اگر طرفدار فیلم و ویدئو دیدن می باشید باید بگوییم که باتری این گوشی در این زمینه حدود 12 ساعت و 40 دقیقه ماندگاری دارد که عملکرد خوبی می باشد و انتظارات را بر آورده می نماید. مثلا زمان ویدئو دیدن با گوشی Nokia 8 کمتر از 8 ساعت می باشد. این زمان برای گوشی Nokia 7 Plus نیز کمتر از 12 ساعت می باشد.
از نظر پایداری کلی نیز باتری گوشی فوق تا 77 ساعت ماندگاری دارد. در واقع این زمان بدین معناست که اگر شما گوشی تان را یک بار شارژ نمایید و روزانه یک ساعت با آن فیلم تماشا کنید، مکالمه داشته باشید و وب گردی نمایید و در بقیه ساعات آن را در حالت Standby قرار دهید، آنگاه باتری گوشی بیشتر از 3 روز ماندگاری خواهد داشت که نسبتا خارق العاده می باشد. برای مثال باتری گوشی Nokia 7 Plus حدود 10 ساعت پایداری بیشتری دارا می باشد ولی باتری گوشی Nokia 8 تنها 62 ساعت ماندگاری دارد. البته پایداری باتری این گوشی نسبت به باتری گوشی Redmi Note 4 یا باتری گلکسی J7 2017 که بالای 100 ساعت ماندگاری دارد قابل مقایسه نمی باشد.


هم چنین ما تست باتری را تحت شرایط دیگر نیز بررسی کردیم. در این تست، نور صفحه نمایش گوشی روی 200nits تنظیم کردیم که نور کافی برای استفاده از گوشی در خانه است. پس از انجام دادن تست عمر باتری در این شرایط مشاهده نمودیم که باتری این گوشی حدود 7 ساعت و 53 دقیقه ماندگاری دارد که عمر خوبی به شمار می رود. در واقع عمر باتری این گوشی نسبت به گوشی های دیگر نوکیا مانند (Nokia8 ، Nokia 6 (2018  و Nokia 7 Plus به مراتب کمتر می باشد. نتایج حاصل از این تست را در شکل زیر مشاهده می نمایید.


یکی دیگر از پارامترهایی که در مورد باتری ها مهم می باشد مدت زمان شارژ شدن آنها است. همان گونه که مشاهده می کنید زمان فول شارژ شدن باتری گوشی فوق حدود 114 دقیقه (کمتر از دو ساعت) می باشد که زمان خوبی است و نسبت به گوشی های دیگر نوکیا اندکی زودتر فول شارژ خواهد شد. زمان فول شارژ شدن باتری این گوشی در مقایسه با گوشی های اشاره شده را در شکل زیر مشاهده می نمایید.


در کل باتری این گوشی با توجه به ظرفیت آن و صفحه نمایشی که دارد عملکرد خوبی ارائه داده است و انتظارات را برآورده می نماید. زمان پخش ویدئوی بالای این گوشی از ویژگی های مثبت آن است.

کیفیت

کیفیت اصلی(ORG)

مشخصات فنی

برند

Nokia

برخی گوشی های سازگار
ولتاژ
نوع LI-ION
ظرفیت باتری

3260mAh

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید