بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد جی اس ام باتری کاملا محفوظ می باشد

جی اس ام باتری باتری موبایل باتری سامسونگ (Samsung Galaxy J320 J3 (2016
باتری سامسونگ (Samsung Galaxy J320 J3 (2016

باتری سامسونگ (Samsung Galaxy J320 J3 (2016

Samsung Galaxy J320 J3 (2016) Batteryسامسونگ
نام برند : سامسونگ
+ موارد بیشتر

این گوشی دارای باتری جدا نشدنی با ظرفیت 2600mAh می باشد که وظیفه ی تغذیه ی نمایشگر 5 اینچی گوشی را عهده دار می باشد. شاید به نظر می آید ظرفیت این باتری برای صفحه نمایش نسبتا بزرگ آن کم می باشد ولی ویژگی خوب باتری این گوشی جدا شدنی بودن آن می باشد که به راحتی قابل تعویض است. کافیست درب پشت گوشی را جدا کنید و باتری گوشی را عوض نمایید. ظرفیت باتری این گوشی در مقایسه با 3100mAh باتری گوشی (J5 (2016 و 3300mAh باتری گوشی (J7 (2016 به مراتب کمتر می باشد. ما تست های رایج باتری را روی این گوشی بررسی کریدم که نتایج زیر ثبت شد.
زمان مکالمه ی 3G با این گوشی حدود 23 ساعت می باشد که واقعا عالی است. مثلا (3000mAh) باتری گوشی گلکسی S6 سامسونگ که همزمان با گوشی فوق به بازار عرضه شده است نیز زمان مکالمه ی 3G مشابه گوشی فوق را دارا می باشد. بنابراین اگر با گوشی تان زیاد مکالمه داشته باشید، احتمالا باتری این گوشی انتظارات شما را برآورده می کند.
زمان وب گردی با این گوشی حدود 7 ساعت و 42 دقیقه می باشد که نسبتا ضعیف است. این زمان برای باتری گلکسی S6 حدود 11 ساعت است. باتری گوشی گلکسی S7 نیز در این زمینه حدود 9 ساعت و 30 دقیقه ماندگاری دارد.
اگر طرفدار فیلم و ویدئو دیدن می باشید باید بگوییم که باتری این گوشی در این زمینه تا 10 ساعت و 17 دقیقه ماندگاری دارد که عملکرد نسبتا خوبی می باشد. زمان ویدئو دیدن با گوشی گلکسی (J7 (2016 حدود 8 ساعت بیشتر از گوشی فوق می باشد. بنابراین برای ویدئو دیدن با این گوشی به مشکلی برنمی خورید و انتظارات شما تا حدودی برآورده می کند.
از نظر زمان دوام گوشی نیز باتری آن تا 66 ساعت ماندگاری دارد که زمان نسبتا خوبی می باشد. در واقع این زمان بدین معناست که اگر شما گوشی تان را یک بار شارژ نمایید و روزانه یک ساعت با آن فیلم تماشا کنید، مکالمه داشته باشید و وب گردی نمایید و در بقیه ساعات آن را در حالت Standby قرار دهید، آنگاه باتری گوشی حدود 3 روز ماندگاری خواهد داشت. اگر از هر دو سیم کارت گوشی استفاده نمایید این زمان به 57 ساعت کاهش می یابد. پایداری باتری گوشی (J7 (2016 حدود 101 ساعت می باشد که نسبت به گوشی فوق دارای عملکرد به مراتب بهتری می باشد.


هم چنین ما تست باتری را تحت شرایط دیگر نیز بررسی کردیم. در اولین آزمایش، نور صفحه نمایش را در مینیمم مقدار آن قرار دادیم و بدون استفاده از وای فای گوشی با آن کار کردیم که در این حالت باتری آن بیشتر از 20 ساعت ماندگاری دارد. در تست دوم، نور صفحه نمایش در حد متوسط قرار دادیم و با گوشی وب گردی نمودیم که باتری آن پس از گذشت 8 ساعت و 22 دقیقه خالی شد. تست بعد مشابه تست دوم انجام شد با این تفاوت که بجای وب گردی، با گوشی فوق فیلم 1080p دیدیم که باتری آن حدود 10 ساعت ماندگاری دارد. در تست آخر نیز نور صفحه نمایش را روی ماکزیمم آن قرار دادیم و با گوشی کار کردیم که باتری آن حدود 7 ساعت ماندگاری دارد. بنابراین با توجه به نحوه ی کار با این گوشی، باتری آن بین 7 تا 20 ساعت ماندگاری دارد.

 

کیفیت

کیفیت اصلی(ORG)

مشخصات فنی

برند

SAMSUNG

برخی گوشی های سازگار
ولتاژ
نوع LI-ION
ظرفیت باتری

2600 میلی آمپرساعت

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید