بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد جی اس ام باتری کاملا محفوظ می باشد

جی اس ام باتری باتری موبایل باتری سامسونگ Samsung Galaxy J7 Pro
باتری سامسونگ Samsung Galaxy J7 Pro

باتری سامسونگ Samsung Galaxy J7 Pro

Samsung Galaxy J7 Pro Batteryسامسونگ
نام برند : سامسونگ
+ موارد بیشتر

این گوشی دارای باتری جدا نشدنی Li-ion با ظرفیت 3600mAh می باشد که به نظر می آید برای تغذیه ی نمایشگر 5.5 اینچ و تراشه ی 14 نانومتر Combo آن کافی است. ظرفیت باتری این گوشی نسبت به باتری گوشی (J7 (2016 حدود 10 درصد ارتقا داشته است. گوشی گلکسی J7 Prime نیز علی رغم داشتن نمایشگر 5.5 اینچ دارای باتری با ظرفیت 3300mAh می باشد. متاسفانه گوشی فوق از شارژ سریع پشتیبانی نمی نماید و شارژر 1.55A آن پس از 30 دقیقه تنها 24 درصد شارژ به باتری می شود. نکته ی امیدوارکننده در مورد این گوشی تراشه ی 14 نانومتری آن می باشد که عملکرد باتری را بهبود بخشیده و عمر باتری آن را افزایش داده است.
زمان مکالمه ی 3G با این گوشی حدود 26 ساعت می باشد که واقعا عالی است. باتری گوشی (J7 (2016 حدود 2 ساعت مکالمه ی کمتری دارا می باشد. در واقع می توان گفت باتری این گوشی به نوعی پیشگام گوشی های سری J سامسونگ در این زمینه است. البته زمان مکالمه با گوشی J7 (2017) حدود 20 دقیقه بیشتر از زمان مکالمه ی گوشی فوق می باشد.
زمان وب گردی با این گوشی حدود 12 ساعت و 30 دقیقه می باشد که خیلی خوب است. مثلا باتری گوشی (J7 (2017 حدود 2 ساعت وبگردی بیشتری دارا می باشد ولی زمان وبگردی گوشی (J7 (2016 تقریبا هم اندازه ی گوشی فوق می باشد.
اگر طرفدار فیلم و ویدئو دیدن می باشید باید بگوییم که باتری این گوشی در این زمینه تا 18 ساعت و 10 دقیقه ماندگاری دارد که عملکرد عالی می باشد. مثلا زمان ویدئو دیدن با گوشی (J7 (2017 حدود 2 ساعت کمتر می باشد. در کل برای ویدئو دیدن با این گوشی به مشکلی نخواهید خورد و انتظارات شما برآورده می کند.
از نظر زمان دوام گوشی نیز باتری آن تا 107 ساعت ماندگاری دارد که زمان خیلی خوبی می باشد. در واقع این زمان بدین معنا می باشد که اگر شما گوشی‌تان را یک بار شارژ نمایید و روزانه یک ساعت با آن فیلم تماشا کنید، مکالمه داشته باشید و وب گردی نمایید و در بقیه ساعات آن را در حالت Standby قرار دهید، آنگاه باتری گوشی حدود 4.5 روز ماندگاری خواهد داشت که واقعا خارق العاده می باشد. اگر قابلیت Always-On صفحه نمایش را فعال نمایید شارژ بیشتری مصرف نمایید و گوشی تان در این حالت 66 ساعت ماندگاری خواهد داشت. برای مقایسه، پایداری باتری (J7 (2017 در این دو حالت به ترتیب 108 و 72 ساعت است.


اگر تمایل دارید با این گوشی موسیقی گوش کنید باید بگوییم که باتری آن تا 91 ساعت (حدود 4 روز) ماندگاری خواهد داشت که زمان نسبتا خوبی می باشد.
در کل نتایج تست باتری این گوشی راضی کننده می باشد و انتظارات را برآورده می نماید. پایداری کل و زمان مکالمه ی بالا از نکات مثبت این باتری است. دیر شارژ شدن این باتری نیز از معایب آن به حساب می آید.

کیفیت

کیفیت اصلی(ORG)

مشخصات فنی

برند

SAMSUNG

برخی گوشی های سازگار
ولتاژ
نوع LI-ION
ظرفیت باتری

3600 میلی آمپر ساعت

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید