بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد جی اس ام باتری کاملا محفوظ می باشد

 

با توجه به پایان سال  و جابجایی مجموعه فروش بسته شده است 

از سفارش خوداری کنید 

 

شروع کار اعلام خواهد شد 

 در صورت لزوم 09383323434 می توانید تماس بگیرید

 

ترفند اینستاگرام: بازنشر استوری دیگران در استوری خود

ترفند اینستاگرام: بازنشر استوری دیگران در استوری خود
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/08/07 0 نظر

 چگونه استوری دیگران را دو باره استوری کنم ؟یکی از قابلیت های نسبتا جدید و جالبی که در اینستاگرام ارائه شده مربوط به امکان بازنشر استوری کاربران دیگر و دوستانتان می‌شود. یعنی اگر دوست شما استوری ارسال کرده باشد، تحت شرایط خاص شما هم می‌توانید آن را بازنشر دهید. در ادامه این مطلب می‌خواهیم به طور دقیق تر در رابطه با قابلیت بازنشر استوری دیگران در استوری خود صحبت کنیم. بنابراین با جی اس ام باتری  همراه شوید. 

ترفند اینستاگرام: بازنشر استوری دیگران در استوری خود

 

منظور از بازنشر استوری اینستاگرام چیست؟


پیش از اینکه در رابطه با نحوه پست کردن استوری دیگران در استوری خود صحبت کنیم بهتر است منظورمان از این پروسه را برایتان شرح دهیم. انجام این کار با ذکر یک مثال کوتاه و ساده امکانپذیر خواهد بود. تصور کنید دوستتان یک استوری خاصی در اکانت اینستاگرام خود منتشر می‌کند که شما هم جزئی از آن هستید. برای مثال این استوری می‌تواند حاوی عکسی باشد که دوستتان با شما گرفته و به اشتراک قرار داده است. حالا تصور کنید که شما هم بتوانید با یک حرکت دقیقا همان استوری را در پروفایل خودتان و با دوستان شخصی خودتان به اشتراک قرار دهید! به این اقدام اصطلاحا بازنشر استوری دیگران در استوری خود می‌گوییم. 
اما انجام این کار چطور امکانپذیر خواهد بود؟ آیا هر فردی می‌تواند استوری هر کاربر دیگری را بازنشر دهد؟ پاسخ منفی است. برای اینکه امکان انجام این کار فراهم شود می‌بایست دو شرط اصلی برقرار باشند. شرط اول این است که استوری منتشر شده اولیه باید یک استوری عمومی یا پابلیک (Public) باشد و شرط دوم این است که منتشر کننده اصلی استوری حتما باید نام شما را روی استوری خود تگ نماید تا شما قادر به بازنشر استوری مورد نظر باشید. در صورتی که یکی از دو مورد فوق برقرار نباشد، امکان بازنشر استوری دیگر کاربران را نخواهید داشت. پس هیچ یک از فالوورهای شما بدون اینکه روی استوری تک شده باشند نمی‌توانند استوری هایتان را بازنشر دهند. 


ما برای ساده تر شدن موضوع ما سعی می‌کنیم به صورت قدم به قدم نحوه ارسال یک استوری در پروفایل A و بازنشر آن توسط پروفایل B را برایتان شرح دهیم. طبیعتا در این آموزش پروفایل A مربوط به فردی می‌شود که در اقدام اولیه استوری را منتشر کرده و پروفایل B مربوط به کاربری می‌شود که قصد بازنشر استوری را دارد. در نظر داشته باشید که این دو کاربر یکدیگر را فالو کرده‌اند و هر دو در لیست فالوورهای اکانت یکدیگر حضور دارند. در نظر داشته باشید که برای استفاده از این قابلیت حتما باید نسخه های جدید برنامه Instagram روی گوشی شما نصب باشد. بنابراین اگر این اپلیکیشن در موبایلتان آپدیت نیست به گوگل پلی اسور (Google Play Store) یا اپ استور (App Store) مراجعه کرده و آن را آپدیت نمایید. با جی اس ام باتری همراه باشید. 


آموزش بازنشر استوری اینستاگرام دیگران در استوری خود


مرحله اول مربوط به ارسال استوری عادی توسط کاربری A می‌شود. برای ارسال استوری در اینستاگرام کافیست وارد برنامه اینستا شوید و گزینه Your Story را انتخاب نمایید. سپس یک عکس را از گالری خود انتخاب کنید یا یک عکس را به صورت آنی با دوربین گوشی ضبط کنید. در این شرایط با مرحله ادیت یا ویرایش استوری رو به رو می‌شوید. در این مرحله باید یوزرنیم کاربری که قرار است بعدا استوری شما توسط وی بازنشر داده شود یا همان کاربر B را تگ کنید. برای تگ کردن وی می‌توانید از گزینه ها و آپشن های مختلفی استفاده نمایید. به عنوان مثال می‌توانید گزینه با نماد Aa را از منوی فوقانی صفحه لمس کرده و پس از تایپ نماد @ یوزرنیم کاربر B را تایپ کرده و پروفایل او را انتخاب کنید. 

 

آموزش بازنشر استوری دیگران در استوری خود


 

برای تک کردن کاربر B می‌توانید از استیکرهای اینستاگرام هم استفاده کنید. بدین منظور کافیست گزینه با نماد "برچسب" را از لبه فوقانی صفحه انتخاب کرده و سپس استیکر @Mention را انتخاب نمایید. سپس یوزرنیم کاربر مورد نظر را تایپ کنید. طبیعتا امکان انجام ویرایش های دیگری مثل تغییر رنگ، اندازه و فونت بخش منشن را هم در این صفحه خواهید داشت. بعد از اینکه تغییرات مورد نظرتان را اعمال کردید، استوری را ارسال کنید. در این شرایط استوری در پروفایل کاربر A ارسال می‌شود. اما چه اتفاقی برای کاربر B رخ می‌دهد؟

 

اعلان تگ پروفایل شما توسط کاربر دیگر

 

 

 

به محض اینکه یک استوری توسط کاربری ارسال شود که پروفایل شما در آن تگ شده باشد، اعلانی مشابه با اعلان فوق روی صفحه گوشی شما نمایش داده خواهد شد. این اعلان به شما می‌گوید که پروفایل شما (پروفایل B) در استوری کاربری (کاربر A) تگ شده است. اما اگر این اعلان از بین برود و با آن وارد اینستاگرام نشوید چه خواهد شد؟ آیا دیگر امکان بازنشر استوری دیگران را نخواهید داشت؟ خوشبختانه اینطور نیست. شما می‌توانید با مراجعه به بخش دایرکت (Direct) و انتخاب پروفایل کاربری که شما را در استوری خود تگ کرده، امکان بازنشر آن را داشته باشید. 

 

قابلیت تغییرات یک سری از قابلیت ها


 

برای انجام این کار پس از اینکه به دایرکت خود با آن کاربر مراجعه کردید، گزینه Add This To Your Story را انتخاب کنید. در این شرایط تصویری مشابه با عکس زیر نمایان می‌شود و استوری کاربر A دقیقا در بخش ارسال استوری اکانت شما نمایان خواهد شد. طبیعتا شما قادر نخواهید بود که تصویر اصلی استوری را در این شرایط تغییر دهید، اما می‌توانید هر تغییر دیگری که تمایل دارید را روی استوری اعمال کنید. به عنوان مثال می‌توانید عبارتی روی آن تایپ کنید یا فرد دیگری را روی استوری تگ نمایید یا از قابلیت هایی مثل لوکیشن و منشن استفاده به عمل آورید. 

 

اعمال تغییرات مورد نظر


 

بعد از اینکه تمام تغییرات مورد نظرتان را روی استوری ایجاد کردید، یکی از دو گزینه Your Story یا Close Friends را از لبه زیرین و سمت چپ صفحه گوشی انتخاب کنید تا بازنشر استوری دیگر کاربران اینستاگرام در استوری خودتان با موفقیت انجام گیرد. 


مزیت های بازنشر استوری در ایستاگرام


بازنشر استوری های اینستاگرام می‌تواند مزیت هایی به همراه داشته باشد. گذشته از اینکه شما با انجام این کار صمیمیت خود و دوستتان را نشان می‌دهید، می‌توانید منجر به افزایش بازدیدها از پروفایل خود و همچنین افزایش فالوورهایتان هم شوید. چون قویت فرد B استوری فرد A را بازنشر دهد، فالورهایش استوری مورد نظر را می‌بینند و شاید عده زیادی از این فالوورها به صفحه اینستاگرام کاربر A مراجعه کنند و در نتیجه به جمع فالوورهای وی بپیوندند. در حال حاضر عده زیادی از کاربران از قابلیت بازنشر استوری دیگران فقط و فقط با همین هدف استفاده می‌کنند. در نظر داشته باشید که شما در زمان ارسال استوری محدود به تک کردن یک کاربر نخواهید بود و می‌توانید تعداد بیشتری کاربر را هم به استوری خود تگ کنید که طبیعتا هر یک از آن ها قابلیت بازنشر استوری شما را خواهند داشت.


جمع‌بندی


همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش ترفندی برای بازنشر استوری دیگران در استوری خود پرداختیم. با استفاده از این قابلیت که در نسخه های جدید برنامه اینستا ارائه شده می‌توانید استوری دیگران را به طور مستقیم و به عنوان یک استوری اختصاصی در پروفایل و اکانت خودتان به اشتراک بگذارید. امیدواریم از این مقاله اختصاصی استفاده لازم را به عمل آورده باشید. 
 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 3

آخرین محصولات

خرید  باتری اصلی موبایل و شارژر اصلی و کابل
خرید شارژر کابل اصلی ایفون

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید