بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد جی اس ام باتری کاملا محفوظ می باشد

 

با توجه جابجایی مجموعه فروش بسته شده است 

از سفارش خوداری کنید 

 

شروع کار اعلام خواهد شد 

 در صورت لزوم 09383323434 می توانید تماس بگیرید

 

مرتب سازی :

باتری اصلی سونی

برند سونی شاید یکی از قدیمی ترین برند های شناخته شده در بازار ایران هست. از ابتدای ورود موبایل به ایران برند سونی تحت نام سونی اریکسون در ایران فعال بوده و بعد ها با تغییر نام سونی اریکسون به سونی همچنان  طرفداران خاص خودش را دارد.دوربین های فوق العاده و کیفیفت پخش صدای سونی یکی از مهمترین ویژگی موبایل های سونی به حساب می آید.

باید توجه داشته باشیم که باتری موبایل  بخش مصرفی هر گوشی را تشکیل می دهد.بعد از مدتی که از گوشی سونی خود استفاده می کنید باتری آن  دچار افت می شود.و گوشی سونی شما نیاز به تعویض باتری جدید پیدا می کند.حتما باید از باتری های اصلی استفاده کنید باتری سونی اصلی علاوه بر عمر طولانی تر سلامت گوشی شما را نیز حفظ می کند.


چطور متوجه خرابی باتری سونی  شویم؟


یکی از موارد می تواند خالی شدن شارژ باتری سونی شما در زمان کوتاه باشد. گاهی اوقات ممکن هست با یک یا چند مکالمه باتری گوشی سونی شما کاملا خالی شود.

1.باد کردن باتری سونی


 باد کردن باتری سونی: در بعضی از موارد سونی بری شما باد می کند علت باد کردن باتری موبایل قبلا در یک مقاله به طور کامل توضیح داده شده است. ولی باید بدانید باتری باد کرده بسیار خطرناک هست هر گز به باتری باد کرده فشار وارد نکنید . زود تر اقدام به تعویض باتری باد کرده سونی خود بکنید. باد کردن باتری فشار زیادی به ال سی دی گوشی  شما وراد می کند . گاهی اوقات باد کردن باتری سونی  باعث شکسته شدن ال سی دی یا درب پشت گوشی شما خواهد شد. 


توصیه مهم :  توجه داشته باشید که هرگز به باتری باد کرده فشار وارد نکنید و زود تر اقدام به تعویض باتری سونی باد کرده بکنید که بسیار خطرناک هست.


2.خاموش شدن گوشی سونی شما در حین مکالمه


 در بعضی از مواقع ممکن است در حین مکالمه یا جستجو در اینترنت گوشی شما خاموش شود. در این حالت گاهی اوقات خود گوشی مجددا روشن می شود . گاهی باید حتما به شارژر وصل کنید تا روشن بشود. این حالت به گوشی شما آسیب وارد می کند  دلیل بروز چنین حالتی  خرابی باتری سونی می باشد. 


3.گوشی سونی من فقط زمانیکه به شارژر وصل هست روشن می ماند!


گاهی اوقات عمر مفید باتری گوشی شما به پایان رسیده و در بعضی از موارد فقط زمانی گوشی شما روشن خواهد بود که به شارژر متصل است. به محض جدا کردن شارژر گوشی سونی  شما خاموش خواهد شد.


4.داغ شدن بیش از حد باتری سونی یا بدنه گوشی


تمام  باتری‌ها در هنگام شارژ شدن و مصرف شارژ، کمی گرما تولید می‌کنند. اگر شما اهل بازی‌های سنگین هستید، ممکن است گاهی با داغ شدن باتری سونی خود روبرو شوید. ولی این نوع داغ شدن نشانه خرابی  باتری سونی نیست. اگر باتری یا بدنه گوشی سونی شما به صورت غیر عادی داغ می‌شود طوری که نمی‌توان به آن دست زد، تعویض باتری سونی خود را به تاخیر نیندازید.  به طور کامل راه های تشخیص خرابی باتری موبایل را در این مقاله توضیح داده ایم.


علت خرابی باتری سونی


باتری گوشی سونی ممکن است به دلایل مختلفی خراب شود. در این بخش قصد داریم به برخی از مهم‌ترین علل خرابی باتری سونی بپردازیم.


1.شاژرهای تقلبی سونی


 استفاده از شارژهای تقلبی مهمترین علل خرابی  باتری سونی است .استفاده از شارژر های کپی و یا فیک  آسیب‌های جبران ناپذیری به باتری سونی شما وارد کند. به علت شباهت ظاهری زیاد شارژر های کپی و یا فیک نسبت به نمونه های اصلی شارژر سونی شاید باید دقت بیشتری در خرید شارژر اصلی سونی انجام دهید . 


2.استفاده از پاور بانک 


 سلام  پاور بانک ها برای مواقع ضروری ساخته شده اند به طور مثال زمانی که در سفر هستید و دسترسی به شارژر ندارید . استفاده دائمی از پاور بانک ها باعث از بین رفتن باتری سونی شما خواهد شد. تنوع پاور بانک ها در بازار بسیار زیاد هست و متاسفانه نمونه های بی کیفیت و تقلبی هم فراوان . برای استفاده از پاور بانک حتما از مدل های با کیفیت استفاده کنید .


3.استفاده از شارژر های فندکی ماشین!


 دومین عامل خرابی باتری های سونی استفاده از شارژر های فندکی  بی کیفیت و تقلبی هست. شارژر های فندکی بی کیفیت ولتاژ متغیر به گوشی سونی شما می رساند و باعث خرابی باتری و گوشی شما خواهد شد. اگر تایم زیادی در حال رانندگی هستید و دسترسی به شارژر ندارید حتما از شارژر های فندکی با کیفیت استفاده کنید تا آسیب به باتری موبایل سونی شما وارد نشود.


4.شارژ کردن باتری سونی از شب تا صبح!


 اگر گوشی سونی شما حتی پس از شارژ صد در صدی به شارژر متصل بماند، ممکن است باتری سونی شما خراب شود. ‌گوشی های  زمانی که به‌صورت کامل شارژ شوند،  خود گوشی به صورت اتومانیک شارژ کردن را متوقف خواهد کرد. اما برنامه‌های پس زمینه و اینترنت از باتری گوشی شما استفاده خواهند کرد.  مقدار کمی از شارژ باتری سونی شما استفاده شده و شارژر شما دوباره  باتری گوشی شما را شارژ می کند و این عمل ممکن هست تا صبح بار ها تکرار می شود.


5.اگر بیشتر از یک و نیم تا دو سال  گوشی سونی خود استفاده می کنید !


اگر از گوشی سونی خود مدت زیادی استفاده می کنید، از آن جا که باتری بخش مصرفی گوشی شما را تشکیل می دهد کم کم  باتری گوشی شما نیاز به تعویض پیدا می‌کند.


6.افزایش دما در گوشی سونی شما !


 اجرای بازی‌های سنگین و استفاده از نور زیاد زمینه، وای فای، دیتا و بلوتوث منجر به داغ شدن باتری می‌شوند. بنابراین، اگر گوشی سونی  شما داغ شد، حتما آن را به مدت یک ربع به کناری بگذارید تا باتری خنک شود.


7.آب خوردگی باتری سونی !


اگر آب یا مایعات دیگری روی گوشی  شما بریزد یا شما درون استخر بیافتد، سوکت شارژ سولفاته می‌شود. سوکت خراب، جریان ورودی را دچار نوسان می‌کند و بعد از مدتی، باتری موبایل سونی شما خراب خواهد شد.حتما باطری سونی اصلی بخرید!


  با کمی جستجو در اینترنت متوجه فروشگاه زیادی می شوید که باتری سونی می فروشند. باید به اطلاع شما برسانیم که باتری موبایل به دلیل ماهیت شیمایی که دارد احتیاج به حمل با شرایط خاص از مبدا به ایران و نگهداری آن باید در دمای خاصی انجام شود تا کیفیت باتری افت نکند.
  به جرات بیشتر فروشندگان همچین شرایطی را ندارند . مسئله بعدی به علت تنوع زیاد و تفاوت ظاهری بسیار کم  باتری اصلی سونی نسبت به نمونه های کپی و یا فیک توصیه می کنیم از فروشگاه های خرید کنید که به صورت تخصصی در  زمینه باتری فعال هستند. جی اس م باتری مرکز تخصصی باتری موبایل در ایران


 راهکار هایی برای افزایش سلامت و عمر باتری سونی

 


برای افزایش سلامت و طولانی کردن عمر باتری سونی خود، نکات زیر توجه کنید:


•    حتما از شارژر اصلی یا شارژی با ولتاژ شارژر گوشی شما  سازگار باشد استفاده کنید. به عبارت دیگر، ولتاژ و شدت جریان شارژر باید با گوشی  شما متناسب باشد
•    باتری سونی  خود را بیش از حد شارژ نکنید. اجازه ندهیدگوشی شما به علت اتمام شاژر باتری خاموش شود. زمانی که میزان شارژ به 20 درصد رسید، آن را شارژ کنید. همچنین موبایل خود را به‌مدت طولانی و هنگام خواب به شارژر متصل نکنید.
•    از گوشی سونی متصل به برق به هیچ وجه استفاده نکنید! زیرا گرمای تولیدی باتری دو برابر می‌شود و می‌تواند به گوشی و خود شما آسیب وارد کند. اگر از گوشی سونی هنگام شارژ برای تماس استفاده کنید.
•     گوشی خود را هنگام شاژر کردن زیر بالش و سایر وسایل قرار ندهید. در این صورت، به علت کاهش میزان تهویه و بالا رفتم میزان حرارت می‌تواند منجر به انفجار  باتری سونی می شود.


نحوه شارژ صحیح باتری سونی برای اولین بار پس از خرید


بیشتر سوال کاربران هنگام خرید گوشی سونی این است که برای اولین بار چند ساعت و به چه میزانی گوشی خود را شارژ کنند. در گذشته توصیه می‌شد که موبایل خود را به مدت 7 تا 11 ساعت برای اولین بار شاژر کنید. ولی اکنون دیگر چنین کاری لازم نیست. باتری ها در همان ایتدای استفاده مقداری شارژ دارند البته این شارژ کاذب هست و خیلی زود تخلیه می شود .بهترین حالت شارژ، گوشی خودرا به شارژر وصل کنید بعد از این که شارژر شما 100 درصد پر شد یک ساعت بیشتر در شارژ بماند. توجه این مرحله را فقط برای بار اول که باتری سونی را شارژ می کنید .


تعویض باتری سونی در جی اس ام باتری 


سوالات متداول:

شاید برای شما این سوال پیش بیاید ایا باتری های سونی که داخلی می باشد قابل تعویض هستند؟


بله همه باتری های داخلی قابل تعویض هستند. به طور کلی  اکثر مدل های  گوشی که باتری داخلی دارند تعویض باتری کار سختی نیست و همه تعمیر کار ها انجام میدهند. حتی خود شما هم می توانید باطری سونی خود را تعویض کنید.


باتری من خوب شارژ نگه نمی دارد باید عوض کنم یا می توانم از پاور بانک استفاده کنم؟


توصیه ما این هست که باتری گوشی را تعوض کنید  چون باتری ضعیف ولتاژ متفاوتی به دستگاه شما می فرستد و ممکن هست در دراز مدت آسیب به گوشی شما وارد کند. استفاده از پاور بانک برای مواقع ضرروی توصیه می شود نه برای همیشه.

 


آیا من خودم می توانم باتری سونی داخلی را تعویض کنم ؟


باید خدمت شما عرض کنم بله اگه شما کمی دست به آچار هستید اصلا کار سختی نیست. باید کمی حوصله به خرج بدهید.  برای بیشتر باتری های داخلی در صفحه محصول، آموزش تعویض هم برای شما قرار داده شده است.
 فقط باید توجه داشته باید. برای تعویض باتری حتما از باتری ارجینال ( اصلی ) استفاده کنید. باتری های کپی ویا فیک علاوه بر عمر کوتاه تر اسیب جدب به گوشی شما وارد می کند.


برای خرید باتری سونی اصلی چطور می توان اطمینان کرد؟


صنعت باتری جزو صنایع بسیار تخصصی می باشد. متاسفانه بسیار از فروشگاه های اینترنتی تجربه در این زمینه ندارند. ولی اقدام به فروش باتری می کنند و همه هم اعلام می کنند.  باتری اصلی و همین موضوع باعث اولین سردرگمی خریدارن می شود.  باید خاطر نشان کنیم که ما سال ها است که به صورت تخصصی در زمینه باتری موبایل فعالیت می کنیم.  شاید همین فعالیت در زمینه باتری به صورت تخصصی باعث محروم شدن از مزیت های دیگر فروش اینترنتی ما شده است. 
شاید ما تنها فروشگاه در زمینه باتری های موبایل و تبلت در ایران هستیم که  به طور مستقیم از مبدا باتری های ارجینال وارد می کنیم.آیا باتری خریداری شده را خودتان تعویض می کنید ؟


ما سال ها به صورت تخصصی در زمینه باتری فعال  هستیم .شما می توانید با خرید باتری سونی اصلی هر جا که دوست دارید. اقدام به تعویض باتری کنید. یا شاید هم بخواهید که شخصا باتری سونی خریداری شده را تعویض کنید.
متاسفانه برخی از فروشگاه با گرفتن هزینه هنگفت برای تعویض باتری. و اجبار تعویض آن توسط خودشان باعث بالا رفتن هزینه برای مصرف کننده خواهند شد.


سوالی که برای خیلی از افراد پیش می آید این است؟ آیا باتری های سونی ساخت کمپانی سونی هستند ؟


برای پاسخ به این سوال خدمت شما عزیزان باید عرض کنم. هیچ کمپانی تولید کننده گوشی موبایل و تبلت باتری موبایل را تولید نمی کند. اکثرا شرکت ها و کمپانی بزرگ چینی برای برند ها تولید کننده موبایل باتری تولید می کنند.
 تعداد تولید کنند گان باتری در چین بسیار زیاد هست با تنوع کیفیت و قیمت های متفاوت . ما درپس از سال ها فعالیت  توانسته ایم با بزرگترین کمپانی های تولید کننده باتری ارتباط برقرار کرده و بتوانیم محصولات با کیفیت از بزرگترین کمپانی های چینی تهیه  کنیم.


ایا خرید باتری کپی یا فیک به گوشی آسیب می زند؟


بله باتری های سونی کپی یا فیک ممکن هست از نظر ظاهری کاملا شبیه نمونه اصلی باشند. ولی عمر کوتاه تری دارند درست شارژ نگه نمی دارند.  شما پس از مدتی کوتاه باید مجددا  اقدام به خرید باتری جدید کنید. خرید باتری اصلی سونی ممکن هست کمی گران تر باشد. ولی هم عمر طولانی تری دارد. هم این که نوسان ولتاژ باعث آسیب به بخش های دیگر گو شی شما نمی شود. گارانتی باتری های سونی شامل چه مواردی می شود؟


فروشگاه جی اس ام باتری  تمام موارد باتری ها را گارانتی می کند.  حتی باد کردن باتری هم شامل گارانتی تعویض خواهد بود. فقط باید توجه داشته باشید تنها مورد که شامل گارانتی نخواهد شد آسیب فیزیکی به باتری می باشد ( آسیب فیزیکی مثل ضربه, فرورفتگی, سوراخ کردن باتری , قطع شدن فلت باتری و در نهایت اسیب زدن به هولگرام و تاریخ که روی باتری ها برای گارانتی  نصب شده ).


آیا فروشگاه جی اس ام باتری  فروش حضوری هم دارد؟


بله فروش حضوری هم داریم در تایم اداری با هماهنگی قبلی می توانید تشریف بیارید.  هماهنگی به این خاطر هست. که باید باتری از انبار تحویل گرفته بشود. تست های لازم قبل تحویل روی باتری انجام بگیرید. این پروسه کمی زمان براست. هماهنگی شما باعث می شود. همکاران من قبل از تشریف آوردن شما همه این موارد را انجام بدهند. و قبل از آمدن شما  سفارش شما آماده تحویل باشد.


آیا باتری های فروشگاه جی اس ام باتری  سر کارتنی هست؟


ما تماس های داریم مبنی بر این که باتری سر کارتنی هست. برای توضیح در این مورد باید عرض کنم این واژه کاملا غلط و برای سو استفاده از خریداران می باشد. هست .
 به طور مثال : شما الان که قصد خرید باتری سا مسونگ  نوت 5 را دارید. قطعا مدت زمان زیادی هست که از این گوشی استفاده می کنید. به طور معمول با گذشت2 تا 4 سال از زمان خرید گوشی. کم کم شما احتیاحج به خرید باتری جدید پیدا می کنید.سوال که این جا پیش می آید آ یا از 4 سال پیش کسی باتری نگهداری کرده برای امروز . بعضی از مدل ها بیشتر از 5 سال از تاریخ تولید گوشی می گذرد .


باتری ها همه با تاریخ تولید جدید هستند و این فقط یک جور سو استفاده از از مشتریان است .


 
وقتی گوشی های جدید وارد بازار می شوند اگر در چند ماه اول گوشی جدید شما  به هر دلیلی آسیب ببیند عملا قطعه ای برای تعویض مدل های جدید پیدا نمی شود. منظور از قطعات فقط باتری نیست. حتی ال سی دی و قاب هم برای گوشی جدیدی که آسیب دبده موجود نیست.
در این جور مواقع بعضی از تعمیر کار ها یک گوشی آکبند را  تبدیل به قطعات برای تعمیر گوشی های جدید که هنوز قطعه ندارند می کنند.
این مورد بیشتر برای گوشی های گران قیمت انجام می شود. اصطلاحا در بازار  به این قطعات سر کارتنی می گویند. حالا شما خودتان قضاوت کنید مگر چند تااز این این موارد پیش می آید.آیا باتری ها در جی اس ام باتری  قبل از ارسال تست می شوند؟


بله بخش کنترل کیفیت فروشگاه جی اس ام باتری  قبل از ارسال سفارشات کلیه محصولات از نظر فیزیکی مورد بازبینی قرار می دهد. تست ولتاژ همه باتری ها و تست سلامت فلت باتری ها نیز انجام می شود.
  سپس سفارشات ارسال می گردد. تمام این مراحل زیر نظر دوربین های بخش کنترل کیفیت انجام می شود. مدیریت فروشگاه جی اس ام باتری  نظارت مستقیم روی این بخش دارد.


برای استفاده از گارانتی می توانیم محصول خود را ارسال کنیم یا فقط حضوری قابل انجام هست؟


برای استفاده از گارانتی می توانید هم حضوری و با با هماهنگی تشریف بیارید. و هم می توانید  می توانید محصول خود را برای ما ارسال کنید. به محض رسیدن بسته شما به دفتر ما با شما تماس گرفته می شود. برای انجام گارانتی فقط حتما روی بسته های خود شماره موبایل و اسم و فامیل بنویسد.

 

 

 

باتری سونی 

خرید باتری اصلی سونی  | sony original battery | تمامی باتری های سونی ارجینال بوده و دارای 3 ماه گارانتی تعویض می باشد .خرید باتری سونی اصلی باعث حفظ سلامت گوشی شما خواهندشد. علاوه بر این باتری های اصلی سونی عمر طولانی تری نسبت به باتری های تقلبی و یا کپی دارند.   استفاده از باتری کپی و یا فیک سونی آسیب جدی به گوشی شما وارد خواهد کرد.

 

   آیا باتری های سونی دارای گارانتی هستند؟

بله باتری های سونی در جی اس ام باتری ارجینال بوده  دارای یک هفته مهلت تست و 3 ماه گارانتی تعویض می باشد . باد کردن باتری سونی هم شامل گارانتی خواهد بود.

 

  آیا بادکردی باتری سونی هم شامل گارانتی خواهد بود ؟

بله تمامی باتری های سونی ارجینال بود و بادگردگی  هم شامل گارانتی خوتاهد بود.

 

  هزینه های ارسال چطور محاسبه میشود؟

کلیه سفارشات بصورت رایگان برای سراسر کشور ارسال میشود. نحوه ارسال با پست پیشتاز می باشد . ارسال سفارش در تهران به صورت اکسپرس هم وجود دارد که با پیک ارسال می شود و حداکثر تا 2 ساعت به دست شما خواهد رسید .هزینه ارسال اکسپرس در تهران 35 هزار تومان می باشد.

 

   دلیل اختلاف قیمت باتری سونی با نمونه های مشابه در چیست ؟

فروشگاه جی اس ام باتری فروشگاه تخصصی در زمینه باتری و شارژر می باشد, کلیه باتری های سونی ارجینال با گارانتی تعویض هستند نمونه های باتری سونی کپی یا فیک شاید برای شما قابل تشخیص نباشند ولی استفاده از باتری های کپی سونی اسیب جدی به گوشی ها شما وارد خواهد کرد.

 

  پس از خرید چقدر زمان می برد سفارش به دست من برسد؟

پس از تکمیل سفارش و تایید همکاران بخش فروش سفارش ها آماده ارسال خواهد شد. کلیه سفارشاتی که از ساعت 12 ظهر به بعد ثبت شوند با سفارشاتی که فردا قبل از ساعت 12 ظهر   ثبت می شوند همه باهم   ارسال خواهد شد توسط پست پیشتاز . زمان رسیدن بسته پستی به دست شما برای تهران یک روز کاری و شهرستان 2 تا 3 روز کاری زمان می برد.  سفارشات تهران که گزینه پیک را انتخاب کرده اند در تایم اداری به نوبت ارسال خواهد شد . توجه: دوستانی که برای سفارشات تهران گزینه پیک انتخاب می کنند ارسال ها فقط در روز های کاری و تایم اداری ارسال خواهد شد ( شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9.30 دقیقه صبح تا 5 بعد از ظهر و پنج شنبه ها از ساعت 9.30 دقیقه صبح تا ساعت 1 بعد از ظهر ) سفارشات خارج از تایم اداری که گزینه پیک را برای شهر تهران انتخاب کرده اندروز بعد ارسال می شود.

مشاهده بیشتر

باتری سونی Sony BA750

 • 195,000 تومان
 • 175,000 تومان

باتری سونی Sony BA700

 • 195,000 تومان
 • 175,000 تومان

باتری سونی Sony BA600

 • 190,000 تومان
 • 170,000 تومان

باتری سونی Sony Xperia Z - LIS1502ERPC

 • 315,000 تومان
 • 295,000 تومان

باتری سونی Sony Xperia XZ1 - LIP1645ERPC

 • 495,000 تومان
 • 475,000 تومان

باتری سونی Sony Xperia X Compact - LIS1634ERPC

 • 365,000 تومان
 • 345,000 تومان

باتری سونی Sony Xperia XA2 Ultra

 • 495,000 تومان
 • 465,000 تومان

باتری سونی Sony XA1 Ultra

 • 485,000 تومان
 • 475,000 تومان

باتری سونی Sony Ericsson Xperia X10

 • 195,000 تومان
 • 165,000 تومان

باتری سونی Sony Xperia XA Ultra

 • 315,000 تومان
 • 295,000 تومان

باتری سونی Sony X Compact

 • 365,000 تومان
 • 335,000 تومان

باتری سونی Sony Xperia E3

 • 265,000 تومان
 • 245,000 تومان

باتری سونی Sony LT26 Xperia S

 • 295,000 تومان
 • 275,000 تومان

باتری سونی Sony Xperia Ion - LT28H

 • 275,000 تومان
 • 265,000 تومان

باتری سونی Sony Xperia XZ Premium

 • 495,000 تومان
 • 470,000 تومان

باتری سونی Sony Xperia Acro S - LT26W

 • 295,000 تومان
 • 265,000 تومان

باتری سونی Sony Ericsson Xperia Mini - EP500

 • 195,000 تومان
 • 185,000 تومان

باتری سونی Sony Xperia ZL

 • 245,000 تومان
 • 195,000 تومان

باتری سونی Sony Xperia Z3 Plus-Z4 - LIS1579ERPC

 • 395,000 تومان
 • 375,000 تومان

باتری سونی Sony Xperia SP

 • 285,000 تومان
 • 265,000 تومان

باتری سونی Sony Xperia C3

 • 295,000 تومان
 • 275,000 تومان

باتری سونی Sony Xperia S - LT26i

 • 315,000 تومان
 • 290,000 تومان

باتری سونی Sony Xperia M4 Aqua -m4

 • 295,000 تومان
 • 265,000 تومان
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید